تبلیغات
بانک بزرگ مقالات علمی - چگونه انرژی خود را بالا ببریم : با افراد منفی گرا سخن نگویید
بانک بزرگ مقالات علمی
بانک مقالات علمی
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


امیدوارم لحظات خوشی را در این وبلاگ سپری کنید و با نظر هایتان به ما دلگرمی دهید

با تشکر مدیر سایت

مدیر وبلاگ : علیرضا سیلسپور
انرژی مسئله خیلی مهمیه. و برای خیلی از فعالیتها از جمله برونفکنی کالبداختری و فعالیتهای مابعدالطبیعه بسیار حیاتیه. ما در زندگی روزمره هم از این انرژی درونی بهره میگیریم. و صرف خیلی کارها میکنیم. و در برخی موارد اون را هدر میدیم. مثلا وقتی درباره اینکه چقدر از شخصی بدمون میاد فکر میکنیم. برای بالابردن این انرژی هم معمولا هر شخص متوسل به وسیله ای میشه. شخصی کمبود انرژی خودش را با حضور در جمعی از دوستان جبران میکنه. به این صورت دیگران هر کدام مقدار بسیار کمی انرژی از دست داده و کمبودش را احساس نمیکنند. شخصی این انرژی را با تحقیر دیگران بدست میاره و شخصی هم با دوست داشتن و کمک کردن به دیگران مقدار قابل توجهی انرژی نصیبش میشه و اشخاص دیگری هم از راههای گوناگون دیگه. پس میبینید ما با انرژی چه رابطه نزدیکی داریم. تا بحال خیلی ها میزان انرژی شما را بالا بردند و خیلی ها هم آن را کم کردند. و این در زندگی روزانه ما بارها و بارها اتفاق افتاده بدون اینکه ما به اون توجهی داشته باشیم و فقط اون را احساس کردیم.افرادی هستند که به صورت ناخودآگاه از انرژی دیگران تغذیه میکنند. معمولا هم افرادی هستند که ما هیچگونه شک و شبهه ای به آنها نداریم. ممکنه نزدیک شما بیان و برای شما درد دل کنن و بگن که چه آدم بدبخت و فلک زده ای هستند که با این کار در حال گرفتن انرژی از شما هستند در حالی که شما دلتان به حالشون سوخته. عده ای هم هستند که سعی میکنند با تحقیر شما از شما انرژی بگیرند. موارد مختلفی وجود داره.
.
برای همین سعی کنید از اینگونه افراد یا به کلی دور بشید و یا با اونها مقابله کنید و با این کار به انرژی دزدی آنها پایان بدید. مثلا در صورتی که شخص مورد نظر شروع به گریه و زاری و گفتن اینکه چقدر آدم بدبختیه اصلا بهش توجهی نکنید و بهش بگید که مسائل مهمتری دارید تا اینکه به شکوه های اون گوش کنید. با اینکار مطمئن باشید شخص مورد نظر یا سعی میکنه دوباره به شما نزدیک بشه و یا به کلی از شما دور میشه پس مواظب اینگونه افراد باشید و سعی کنید انرژیتان را برای اینگونه افراد هدر ندید.
.
در مورد تحقیر هم به همین صورته و شخص مورد نظر ممکنه در حال دزدیدن انرژی باشه. یادتون باشه اکثر این افراد از کاری که انجام میدن کاملا بی اطلاعن. اگر واقعا به این افراد نزدیک هستید میتونید موضوع را با آنها در میان بگذارید و به اونها کمک کنید. چون این افراد با اینکار رابطه اجتماعی خودشون را با دوستان و اطرافیان تخریب میکنند چون فردی که با این شخص رابطه داره بعد از مدتی به صورت ناخودآگاه متوجه میشه که هروقت این شخص حضور داره احساس خیلی بدی بهش دست میده. در صورتی هم که این شخص برای شما اهمیتی نداره از این شخص دوری کنید. نشانه هایی که در صورت کمبود انرژی برای شخص آشکار میشه به صورت زیر هستند:
.

سرگیجه و سردرد که بعضی وقتها بسیار شدید هستند.

· احساس خیلی بدی در قسمت معده و شکم

· احساس ضعف

· ناراحتی بدون دلیل

· نیاز به خواب

نشانه ها میتونن در مواردی بسیار شدید باشند. پس سعی کنید با رعایت نکاتی که بیان کردم و نکات دیگری که بیان خواهم نمود انرژی خودتون را هدر ندید و مقدار آن را بالا ببرید. به احساسات خودتون هم دقت کنید. این احساسات یا در واقع خاطرات و احساسات آزاد نشده باعث هدر رفتن انرژی هستند. بیشتر این احساسات فایده ای به حال ما ندارند و رها کردن آنها خیلی بهتر از نگهداشتن آنهاست. با نگهداشتن این احساسات ما فقط انرژی را هدر میدیم. شاید کل موضوع برای شما هنوز نا آشنا باشه. ولی خواه نا خواه روزی به یاد حرفهای من خواهید افتاد و چه بهتر که نکات مهم را به یاد داشته باشید.

.

از بین مطالبی که در قسمت قبل گفتم افرادی بودند که از دیگران انرژی می دزدیدند بدون اینکه خودشان اطلاعی داشته باشند و همچنین بدون اینکه دیگران اطلاعی داشته باشند. ولی اکنون که به این مسئله آگاه شدید این آگاهی رویه ارتباط شما را تغییر خواهد داد. جوهر آگاه شدن خود محرک خیلی قویی است. آگاه شدن از انرژی خود، آگاه شدن از خود، آگاه شدن از طرز فکر، و... میتواند کافی باشد تا مسیر را به درستی ببینیم. فکر یکی از مولدهای انرژی است. این انرژی درونی ماست. وقتی فکر منفی باشد به نابودی شخص و وقتی مثبت باشد به ارتقای شخص منتهی میشود. بدست آوردن انرژی یا تولید انرژی مسئله طبیعیی است و روند خودش را طی میکند. در واقع ما اکثر مواقع نمی بایست نگران این مسئله باشیم. ما میبایست نگران انرژیی باشیم که ناآگاهانه از دست میدهیم. برای بدست آوردن انرژی راههای بسیاری وجود دارد. برقراری رابطه با طبیعت یکی از بهترین راههای بهبود کیفیت انرژی است. یکی از بهترین این رابطه ها ارتباط با درختان هست. چاكرا های انرژی

.

اول از همه باید این را بدونید که درختها موجودات زنده بسیار ظریفی هستند و نسبت به محیط و مهمتر از همه افراد واکنش نشون میدند. کافیه شما هر روز با یک درخت حرف بزنید و دستی به اون بکشید و فرق را ببینید. این تفاوت هم در شما ایجاد خواهد شد هم در درخت. اگر از دسته ای باشید که علاقه دارند یه کار غیر عادی انجام بدن تا انرژی خودشون را افزایش بدن راههای خیلی مختلفی هست. یکی از ساده ترین این راهها میتونه به این صورت باشه. اول از همه شما به یک منبع انرژی نیاز دارید. در مطلبی که قبلا نوشته بودم گفتم که مثلا منابع انرژی میتونن زمین، ماه، خورشید، ستارگان و غیره باشند. بعد از اینکه تصمیم گرفتید از کدوم منبع استفاده کنید میتونید قدم بعدی را نشسته یا خوابیده یا ایستاده انجام بدید. هر طور راحتتر هستید. هیچوقت خودتون را به کاری یا حالتی که براتون ناخوشایند مجبور نکنید. این مشمول فکر شما هم میشه. بلکه اگر قرار کاری انجام بدید خیلی بهتره که به طریقی انجام بدید که راحت هستید. پس بعد از اینکه وضعیت بدنی خودتون را مشخص کردید چشمهاتون را ببندید و خودتون را کاملا شل و رها کنید. تنفس را هم یادتون نره که خیلی خیلی مهمه. حتما عمیق تنفس کنید.

.

نکته خیلی مهم اینه که از کاری که انجام میدید لذت ببرید. این تفکر غلط در بعضیها وجود داره که فکر میکنند برای اینکه انسان به مقصدش برسه باید سختی بکشه. شاید سختیی وجود داشته باشه ولی به هیچ وجه الزامی نیست. درصورتی که شخص در هنگام تمارین لذت ببره انجام این تمارین برای اون بسیار مسرت بخش میشه و اون میتونه به راحتی به اونها ادامه بده. پس وقتی به وضعیت خوب ذهنی و بدنی رسیدید نوبت به دریافت انرژی میرسه. مثلا فرض کنیم که میخوایم از زمین انرژی بگیریم. انرژی را به هر رنگ و شکلی که دوست دارید تصور کنید که داره از زمین به سمت بالا میاد و از پاهای شما وارد میشه. این انرژی را به آرومی به بالا و بالاتر ببرید و در تمام بدن گردش بدید و اون را با انرژی خودتون مخلوط کنید. کاملا تصور کنید که انرژی شما با انرژیی که از زمین گرفتید مخلوط شده. این کار را اونقدر ادامه بدید که کاملا انرژی را احساس کنید و همچنین انرژی شما به اندازه کافی افزایش پیدا کنه. درصورتی که حس کردید کاملا از انرژی پر شدید و احساس میکنید این انرژی زیاد باعث ناراحتی شماست دوباره به حالت شلی و رهایی برید (و در وضعیت بدنی مناسب) و تصور کنید که انرژی شما با انرژی زمین متصل شده و شما دارید انرژی خودتون را با انرژی زمین متعادل میکنید. این کار را تا وقتی که احساس راحتی کردید ادامه بدید. این تمرین بسیار موثره. در صورتی که تمرین میکنید به مرور زمان کنترل شما روی انرژی خودتون بهتر میشه.

.

ما دارای یك بدن نورانی هستیم كه درون پیكره مادی قرار دارد و به آن بدن نورانی یا كالبد اختری می گویند. كالبد اختری جایگاه روح است و در واقع باعث جابجایی روح می گردد. امروزه بسیاری از اساتید معرفت معتقد به فرضیه دو بدن + روح هستند و فرضیه قبلی یك بدن + روح را كنار گذاشته اند. پیكره اختری درون خود جایگاهی را موسوم به "چاكرا" دارد كه جایگاه های دریافت انرژی از منبع بی كران انرژی هستی است.كالد اختری دقیقا شبیه كالبد مادی است و بر آن منطبق می باشد. هنگام رویا بینی در خواب این كالبد اختری است كه از بدن جدا شده تا با دریافت انرژی از كائنات شارژ شده و به كالبد مادی باز گردد.

نوع مطلب : زیست، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
علیرضا سیلسپور
سه شنبه 28 تیر 1390
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی

Powered by WebGozar

به سایت ما خوش آمدید
نام و نام خانوادگی      
آدرس ایمیل      
کلیه حقوق این وبلاگ برای بانک بزرگ مقالات علمی محفوظ است